Co oznacza bolesna miesiączka u 20-latki?

Kobieta, 20 lat. Mam dość bolesne miesiączki. Tyle, że tym razem ból jest inny. Od 3 dni mam miesiączkę, już się właściwie kończy, a brzuch nadal boli jak pierwszego dnia. W okolicach pępka jest nabrzmiały, i wrażliwy na ból w czasie chodzenia, ale najbardziej przy dotknięciu. Odczuwam wtedy wrażenie jakby ktoś mnie ściskał pięścią za podbrzusze. Gdy leżę jest to mniej odczuwalne. Zażyłam Ketonal 3x, 50 mg troche pomaga, chwilowo usmieża ból. Czy to normalne? Czy zwiastuje coś poważniejszego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to infkecje dróg moczowych lub infekcja intymna, sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam