Co oznacza brak miesiączek od pół roku?

Witam mam 27 lat od 6 nie miesiączkuje robiłam badania na hormony usg normalne funkcjonowanie dopochwowe rezonans głowy tarczyce prolaktyne i wszystko wychodzi dobrze, chodzę od ginekologa do ginekologa i nikt nie wie dlaczego nie mam okresu proszę mi poradzić co mam zrobić bardzo chciałabym mieć dziecko, gdzie iść jakie badania zrobić, mam nadwagę i nerwice, bardzo proszę o pomoc

Dzień Dobry Pani,

Bazując na Pani relacji symptomatycznej (skoro wyniki kluczowe są w porządku) przyczyny dopatrywałabym się w źródle psychologicznym.

Zachęcałabym Panią do podjęcia terapii, najlepiej poznawczo-behawioralnej, celem dotarcia do przyczyny niepokojącego Panią objawu.

Z przesłaniem dla Pani pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605