Co oznacza brak miesiączki po porodzie?

Witam, 6 grudnia 2018 miałam 3ciecie cesarskie sterylizacja, po porodzie krwawilam 10dni... do dziś nie mam miesiączki. Wizytę po porodzie mam dopiero początkiem kwietnia. Proszę o wytłumaczenie jeżeli to możliwe czemu tak długo nie mam miesiączki. Dodam że karmiłam tylko 2 tyg. Piersią. Pozdrawiam

Szanowna Pani być może doszło do zaburzeń funkcji przysadki mózgowej. Należy udać się wcześniej do ginekologa