Co oznacza brak miesiączki pomimo stosowania plastrów?

Witam . Mam pewien problem . Za nim poszłam do ginekologa nie miałam przez rok miesiączki . Po tym czasie udałam się do lekarza przepisał mi tabletki na wywołanie miesiączki i zalecił plastry antykoncepcyjne . po roku stosowania miałam zrobić miesięczną przerwę żeby sprawdzić czy miesiączka się pojawi niestety się nie pojawiła i w dodatku boli mnie dość często brzuch a przy stosunki zaczyna mnie boleć lewy jajnik . co to może oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele i konieczna diagnostyka usg bad lab proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa ponownie