Co oznacza brak pobudzeń nadkomorowych i komorowych?

Proszę o interpretacje badania Holter EKG: "Rytm Zatokowy min 40 (sen), max 145 (aktywność), średnio 77. Epizody tachykardii zatok. (10%) głownie podczas czuwania i bradykardii zatok. (3%) w trakcie snu. bez pauz >2,5s. Pobudzenia nadkomorowy i komorowe nie występowały. W czasie zgłoszonych w dzienniczku dolegliwości wystąpił przyspieszony rytm zatokowy". Nadmienię tylko, ze podczas tego dnia czułem sie lepiej niż zwykle i dlatego zastanawiam sie czy wynik jest wiarygodny. Może nalezy powtórzyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze powtórzyć poza tym są tez takie które zakłada się np na 7 dni