Co oznacza brak wzwodu?

Witam, mam pewien problem ze swoim członkiem, a mianowicie przydarzyły mi się dwie sytuacje gdy na początku jak się całowaliśmy z moją dziewczyną to stał normalnie natomiast 2h później przy próbie uprawiania seksu ani drgnął, nie mam kompleksów odnośnie seksu bo zawsze mojej partnerce było dobrze, dodatkowo dodam że byłem wtedy przeziębiony i czekam na zabieg krótkiego wędzidełka. Dodam rownież że od tamtego momentu nie mam porannych wzwodów. Czym taki stan może być spowodowany ?

Dzień dobry,

Z Pana opisu można wnioskować, że po prostu zbytnio się Pan przejął wspomnianymi dwiema sytuacjami, które Pana spotkały. Trzeba nadmienić, że dwukrotne wystąpienie problemu z erekcją nie uprawnia do wyciągania wniosków na temat jakichś nieprawidłowości, a nade wszystko do dramatyzowania. Możliwe, że w związku z przeziębieniem był Pan osłabiony, co spowodowało krótkotrwałe "zaburzenie". Bardziej prawdopodobne jest jednak, że w związku z dwukrotnym niepowodzeniem, w chwili obecnej podczas kontaktu fizycznego skupia się Pan na sobie i własnej erekcji, co, niestety, bywa zasadniczą przyczyną kłopotów ze wzwodem. Sytuacja powyższa mogła również przełożyć się na Pańskie poczucie seksualnej sprawności i skutkować osłabieniem mimowolnych wzwodów, które nawiasem mówiąc pojawiają się także podczas snu, o czym niekoniecznie musi Pan, jako śpiąca osoba, wiedzieć.
W związku z powyższym wydaje się, że nie ma specjalnych powodów do niepokoju. Jeżeli jednak powyższa odpowiedź nie jest dla Pana wystarczająco satysfakcjonująca, może Pan skorzystać z pomocy specjalisty (np. urologa), któremu może Pan przedstawić Pański problem i poddać się ewentualnemu "leczeniu", które jednak nie wydaje się konieczne.
Pozdrawiam. Maciej Rutkowski. www.abovo.bialystok.pl