Co oznacza brązowa wydzielina przed okresem?

Witam Mam 18 lat i do tej pory miewalam dosyc regularne cykle. W tym miesiącu około półtora tygodnia przed spodziewana miesiaczka pojawila sie brazowa wydzielina, a potem krew ale ciemniejsza niz zwykle podczas okresu. Moj okres trwa zazwyczaj 4-5 dni, dziś mija trzeci dzień krwawienia. Nie wspolzyje, nie biore tabletek antykoncepcyjnych. Prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może zaburzenia hormonalne proponuje zgłosić się do ginekologa