Co oznacza brązowe plamienie?

Witam, plamienie przez dwa tygodnie po okresie ( brazowe i cuchnace ) teraz zabarwia sie na czerwono i po oddaniu moczu jakby krwawiwnie - niewielkie; okres Byl dosc skapy ; mam 41 lat ; Nie rodzilam moze ma znaczenie ze bylam przez 3 tyg na urlopie w cieplych krajach ; boje sie czy to Nie rak... Nie mam boli czy swedzenia Prosze o porade dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ginekologa i rodzinnego po badaniu lekarz określi odpowiednie postepowanie