Co oznacza brązowe plamienie podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej u 40-latki?

witam mam 40 lat od roku biore tabletki antykoncepcyjne poniewasz mialam plamienia,eraz po roku tydzien po miesiaczce pojawil mi sie sluz brazowy czym to moze byc spowodowane,czy to moze byc juz przekwitanie prosze o szybka odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje iż mogą być to przyczyny hormonalne. Konieczna jest Diagnostyka. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa