Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza brązowe plamienie podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej u 40-latki?

witam mam 40 lat od roku biore tabletki antykoncepcyjne poniewasz mialam plamienia,eraz po roku tydzien po miesiaczce pojawil mi sie sluz brazowy czym to moze byc spowodowane,czy to moze byc juz przekwitanie prosze o szybka odp.
KOBIETA, 40 LAT 11 miesięcy temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
79 poziom zaufania

Opis wskazuje iż mogą być to przyczyny hormonalne. Konieczna jest Diagnostyka. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety