Co oznacza brązowe plamienie przy negatywnym teście?

Witam. Mam pytanie. Okres waha mi się od 34- 36 dni. Ostatni okres miałam 23 listopada. Kochałam się z narzeczonym 14 i 18 grudnia, zakończył we mnie. Od ponad tygodnia bolą mnie bardzo piersi. Ostanie 3 miesiące okres miałam co 36 dni, wiec spodziewałam się go dopiero za 2 dni, czyli 28, a tu niespodzianka, 25 grudnia zaczął boleć mnie brzuch jak no okres. Zamiast okresu pojawiły się brązowe plamienia, takie jak pod sam koniec miesiączki, do tego piersi bolą cały czas do tego gorzej. Co to może oznaczać? Dodam że 23 (wieczorem---> wynik negatywny) i 24 (rano---> wynik negatywny) zrobiłam test ciążowy. Co mam o tym myśleć?

Witam serdecznie,
Testy ciążowe powinny już być wiarygodne. Jednak dla pewności proponuję powtórzenie testu za tydzień.
Być może w ten sposób rozpoczyna się miesiączka. Nie wszystkie miesiączki są do siebie podobne. Jeżeli jest to pojedynczy incydent nie jest to powód do niepokoju. Gdyby w kolejnych cyklach wystąpiły podobne objawy lub miesiączka się nie pojawiła konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam