Co oznacza brunatny śluz po miesiączce?

Witam, mam 19 lat. 3 tygodnie temu po miesiączce zaczął występować u mnie brązowy śluz, z początku myślałam , ze „resztki” okresu , do momentu kiedy po tygodniu poczułam okropny smród zgnilizny z pochwy. Śluz mi przestał lecieć, ale ten odór jest w środku, kiedy dla pewności włożyłam tampona, wyjęłam z brązowa , cuchnąca konstystencją, a od tygodnia bolą mnie jajniki. Proszę o pomoc , obawiam się najgorszego

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę się udać do ginekologa w celu zbadania. Objawy mogą wynikać z infekcji dróg rodnych, ale warto to sprawdzić i wprowadzić leczenie.