Co oznacza Cholecystitis chronica fibrosa exacerbata et decubiti?

Witam serdecznie. Jestem po wycięciu pęcherzyka żółciowego, dziś otrzymałam wynik badania histopatologicznego o treści: "Cholecystitis chronica fibrosa exacerbata et decubiti". Co to oznacza?

1/ Dobrze ,że został usunięty ,2/ Nie ma rozpoznań onkologicznych , czyli nowotworowych także nie będzie dalszego leczenia poza dietą
pozdrawiam J. Faryna