Co oznacza ciągły ból w klatce piersiowej?

Witam chce opowiedzieć swoją historię i może ktoś się znajdzie kto powie co może mi dolegać.. 4 lata temu to wszystko się zaczęło i rujnuje mnie do dziś.. Mam nie ustany ból w klatce piersiowej w okolicach serca ból przenosi się pod zebra później boli mnie za łopatkami ból który nie odpuszcza ani na chwilę tylko się na sila robiłem wszystko możliwe badania od tomografu po rezonans i miałem z 5 razy holtera próby wysiłkowe i rtg kręgosłupa i badań przez te 4 lata zrobiłem z 20 i wszystko w normie a ból jest nie do zniesienia już brak sił by znosić to dłużej.. Jeśli miałem tyle badań i konsultacji lekarskich i jest wszytko dobrze a ból jest więc gdzie szukać problemu pracuje za granicą i tutaj też byłem 2 razy w szpitalu i na badaniach i nic nie wyszło z jednej strony się cieszę a z drugiej jestem załamany bo już nie wiem co lepsze słuchać że jest wszystko dobrze i żyć z bólem czy usłyszeć że coś jest nie tak i ktoś coś doradzi by się go pozbyć w jakiś sposób tabletek już jadłem od psychotropów po ziołowe i już nawet przeciw bulowe nie pomagają mając 39 lat a czuje się jak wrak człowieka..

Jeżeli kardiologicznie, pulmonologicznie i gastrologicznie został Pan przebadany, to niestety nic więcej nie mogę zaproponować. Może jedynie konsultację z psychiatrą/psychologiem.