Co oznacza ciągły kaszel u rocznego dziecka?
Witam od jakiegoś czasu borykamy się u naszego półtora rocznego synka z kaszlem i czasami wydzieliną z nosa. byliśmy nie jednokrotnie u lekarza pediatry, który po badaniach stwierdzał czyste gardełko, czyste płuca- poprostu alergia. po półtora miesiąca wybraliśmy się do alerologa, który zlecił najpierw zrobić zdjęcie RTG płuc (opis - Pola płucne bez zageszczeń miąższowych. Oba kąty przeponowo- żebrowe wolne. Sylwetka sercowo- naczyniowa w granicach normy) nastepną wizytę umówioną mamy dopiero w połowie lipca. Jak określać ten wynik?

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Opis badania RTG klatki piersiowej jest prawidłowy, nie wskazuje na żadne patologie. Alergolog zapewne zleci dodatkowe badania w celu dokładnej diagnostyki. Pozdrawiam!