Co oznacza cień krągły w polu dolnym płuca lewego?

Dobry wieczór, Bardzo mocno się stresuję. Proszę o interpretację badania rengenowskiego i podpowiedzenie mi do jakich specjalistów powinnam się udać celem daleszej diagnostyki: RTG kl. piersiowej PA i boczne L\.br\ Jamy opłucnowe bez cech płynu. Przepona gładka.\.br\ Cień krągły w polu dolnym płuca lewego/w rzucie tk miękkich piersi wlk 14x13mm - konieczne porównania z poprzednią dokumentacją obrazową\.br\ Poza tym płuca bez zagęszczeń miąższowych zapalnych i uchwytnych zmian ogniskowych.\.br\ Rysunek naczyniowy płuc prawidłowy.\.br\ Serce niepowiększone.\.br\ Aorta piersiowa nieposzerzona.\.br\ \.br\

Witam serdecznie,

Proszę się nie stresować. Przyczyn takiego wyniku badania obrazowego może być wiele. Wskazana konsultacja z lekarzem pulmonologiem i/lub ginekologiem, ponieważ cień znajduje się w rzucie tkanek miękkich piersi, co może świadczyć że zmiana znajduję się w piersi a nie płucu.

Pozdrawiam.