Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza cięższy oddech u 18-latki?

Mam 18 lat . Odo Sierpnia tego roku zaczęło mi się źle oddychać , na początku nie było bardzo źle . Jednego dnia pogorszyło się i musiałam wezwać pogotowie , panowie przyjechali do mnie sprawdzili puls i takie tam i powiedzieli że nic mi nie jest , że niby to nerwy dali mi jakoś uspokajająco tabletkę , przeszło troszkę . Później to ustąpiło na jakieś trży tygodnie . I znów wróciło , tylko w mniejszym stopniu . Tylko teraz trochę szybciej bije mi serce i czasami przy tym bolą mnie plecy . Dodam że niedawno robiłam EKG serca , i morfologia. A i miesiączki nie mam już prawie półtorej roku (napewno nie jestem w ciąży ) . Czy to jakiś niedobór witamin ? A może nerwica ??
KOBIETA, 18 LAT 3 miesiące temu

Badanie moczu na ciała ketonowe

Ciała ketonowe pojawiają się, m.in. jeżeli organizm nie otrzymuje wystarczającej ilości pokarmu na pokrycie zapotrzebowania energetycznego. Dlatego też w profilaktyce powinno stosować badanie krwi na obecność ciał ketonowych ? można je zrobić w domu lub w laboratorium.

Tężyczka ?

Proszę wpisywać miejscowości - to może ułatwić zalecenia

www.doktorsawicki.pl

Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz endokrynologii. Naukowo i zawodowo ukierunkowany na problemy diagnozowania i leczenia chorób układu kostnego, w tym rzadkich chorób kości. Współzałożyciel Polskiej Fundacji Osteoporozy
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy