Co oznacza Citrobacter freundii?

Prosze o interpretacje wynikow czy wskazana wizyta u lekarza ? Kobieta 24 lata lekki bol gardla , ale juz przeszedl . Wymaz gardla : Citrobacter freundii kolonizacja - brak wskazan do antybiotykoterapii Streptococcus gr.viridans mikrofola fizjologiczna Czy mam powody do nie pokoju ? Dziekuje bardzo za pomoc

TO NIEPRAWDA to laboratorium jest cienkie. I bez uprawnień decyduje o braku wskazań do antybiotykoterapii. Taką dacyzję może podjąć tylko lekarz na podstawie antybiogramu wykonanym w wiarygodnym laboratorium. Ten wynik proszę wyrzucić i zarządać zwrotu poniesionych kosztów. Wymaz wiarygodny należy pobrać z nosogardła przez laryngologa i posiać go w dobrym laboratoruim szpitalnym z antybiotykoopornością a potem napisać do mnie.