Co oznacza cykl miesiączkowy 42-dniowy u osoby często oddalającej mocz?

Witam mam 20 lat mam problemy z miesiaczka. Bylam u ginekologa ktory dal mi tabletki anyykoncepcyjne po ktorych przytylam ,pozniej rowniez sie do niego udalam i bylo podobnie. Moj cykl trwa 39/42 dni gdy juz mam miesiaczke jest bardzo bolesna ,nie do wytrzymania.Tylko ketanol pomaga. Teraz nie mam miesiaczki a jest juz 47 dzien. W ciazy na pewno nie jestem. A ciagle chodze oddac mocz do toalety o co chodzi ? Dodam iz moj okres ,gdy sie pojawi trwa 7 lub 8 dni.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może infekcja dróg moczowych a co do miesiączek konieczna diagnostyka hormonalna