Co oznacza cytologia i reakcja estrogenna niepełna?

Witam serdecznie. Zrobiłam cytologię, wynik wyszedł II a na dole 1) reakcja estrogenna niepełna - co to znaczy? 2) flora typu lactobacillus 3) obecne komórki metaplastyczne mam 29 lat, jestem pół roku po całkowitym usunięciu tarczycy ( wole nadczynne) i staram się o dziecko. i jak wyżej co znaczy reakcja estrogenna niepełna ? oraz jakie badania powinnam wykonać żeby stwierdzić że jestem płodna?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza ginekologa i ponownie wykonać cytologię . Sadze ze warto jest wykonać badania hormonalne