Co oznacza czarna plama w miejscu po zębie?

19.07 miałem leczony suchy zębodół u dentysty. Oczyściła ranę i założyła jakieś 2 patyki z lekarstwem i jakaś siatkę. Dziś 20.07 bólu jak narazie nie mam ale martwi mnie taka czarna plama w miejscu wyrwania. Co to jest? Wyrwane miałem 14.07

Wskazana wizyta kontrolna;jeżeli jest taka potrzeba należy wykonać ponowną toaletę rany po usuniętym zębie,antybiotyk i postępować zgodnie z zaleceniami lekarza.(zainfekowana rana poekstrakcyjna goi się trudno i znacznie dłużej)