Co oznacza czerwona, łuszcząca się plama na skórze?

Dzień dobry, Około 8 dni temu temu na moim udzie pojawiła się czerwona plama która się łuszczy i ma średnice około 1,5cm.Początkowo nie przejmowałem się tym lecz na moim ciele zaczęły pojawiać się kolejne znacznie mniejsze zaczerwienienia na których widać biały naskórek tak jak by był wysuszony, pojawiają się na podbrzuszu,pośladkach łydkach. Proszę o jak najszybszą odpowiedź

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.