Co oznacza czerwona plama na łydce u 68-latka?

Dzień dobry. Na prawej nodze, na przedniej stronie łydki, tuż nad kostką pojawiła się czerwona plama wielkości ok. 15 cm. Miejsce to jest gorące, lekko napuchnięte i boli przy dotyku. Mam 68 lat i sporą nadwagę. Z poważaniem:

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa lub lekarza poz. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.