Co oznacza czerwona plama w okolicach pachy?

Witam, od jakiegoś czasu na moim ciele a dokładnie w okolicy lewej pachy znajduje się czerwona plamka. Na początku była ona mała i taka jakby stwardniala( znaczy pokrywala ją "skorupka" po prostu sucha skóra) i nie zwracałam na nią większej uwagi. Jednak teraz rana ta już nie była twarda lecz stała się miękka, myślałam że to znak że już znika ale ona dopiero teraz stała się uciążliwa. Czasami piecze i znacznie się powiększyła a do tego ciągle, dosłownie bez przerwy wylewa się z niej jakaś ciecz taka lekko żółtawa. Sądzę że ta informacja raczej się nie przyda ale również ostatnio wyczułam małego guzka w lewej piersi, taką jakby kuleczkę nie przeszkadza mi w niczym i jestem raczej przekonana, że to nie może być rak piersi lecz zgrubienie ponieważ jestem w okresie dojrzewania. Bardzo proszę o odpowiedź jeśli chodzi o tą plame, chciałabym wiedzieć czy ona sama zniknie czy muszę się udać do dermatologa po jakąś maść. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i serdecznie pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można określić dalsze postepowanie