Co oznacza czerwona plama w okolicy kostki?

Witam mam pytanie przy lewej kostce zrobiła mi sie czerwona plama napoczatku była mała i powstala ona na delegacji pracuje na odnowie i rekturyzacji oczyszczalni ścieków po 9 dniach plamka zrobila sie jak pięść i na srotku tej plamki zeszło troche skury nie mam pojecia co to może być jak czytałem o takich plamkach to moze być z różnych przyczyn a do lekarza nie moge isc bo nie jestem ubezpieczony prosze o pomoc z gury dziekuje

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.