Co oznacza czerwona skóra w obrębie łokci?

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu na wewnętrznej stronie zgięć łokci moja skóra jest zaczerwieniona, sucha wręcz pękająca i bardzo boli. Czy objawy te wskazują na coś poważnego czy to tylko zwykła alergia? Jak się z tego wyleczyć?

Co to jest i jak to leczyć może określić dermatolog po obejrzeniu i zbadaniu stanu skóry. Po diagnozie lekarz wdroży odpowiednie leczenie. Niestety nikt przez monitor komputera czytając ten teks nie jest w stanie takiej diagnozy postawić!!!ani tym bardziej wdrożyć odpowiedniego leczenia.