Co oznacza częste wzdychanie i chrząkanie u dziecka?

WITAM ! CO MOŻE OZNACZAĆ CZĘSTE WZDYCHANIE CHRZĄKANIE I SUCHY PRZEWLEKŁY KASZEL U 4 LATKA? MA REFLUKS POKARMOWY I PODEJRZENIE ALERGII GDZIE SZUKAĆ POMOCY? BO NASZ PEDIATRA UWAŻA ŻE WSZYSTKO GRA JEDNAK MAŁY ŻLE SIE CZUJE A JA SIE BARDZO MARTWIE NIE WSPOMNE ŻE JEST TO DLA NIEGO UCIĄŻLIWE.PROSZĘ O RADĘ:)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy jakie Pani podaje z pewnością są konsekwencją zarówno refluksu jak i alergii. Warto skonsultować się z gastrologiem i alergologiem dziecięcym. Odpowiednie leczenie powinno złagodzić ten stan.