Co oznacza delikatne drętwienie nóg?

Witam :) Mam 20 lat,ostatnimi czasy zauważyłam u siebie niepokojące objawy. Zaczęło się 2 tgodnie temu. Mam wrażenie,że objawy zaczęły się pojawiać,po tym jak wyszłam z niedosuszonymi włosami na balkon,chociaż nie jestem pewna. Zaczęła mnie boleć głowa,czasem boli mnie cała (przez półgodziny rano) ale w ciągu dnia cierpię przede wszystkim na uczucie ciśnienia w jednym miejscu głowy,które promienieje do ucha i w rezultacie je zatyka. Uczucie to promienieje również do szyi,którą łapią skurcze lub drętwienia,cięzko mi o określić. Poza tym odczuwam delkiatne drętwienie nóg,które w prawdzie nie utrudnia mi chodzenia i nie jest zbyt uciążliwe,ale niepokoi mnie. Jestem bardzo zdenerwowoana tą sytuacją i dostaje napadów paniki. Objawy są nasilone przed3 wszystkim,kiedy jestem w domu przed kompuerem i uczę się,łągodnieją,kiedy jestem aktywna,chodzę i jestem na świezym powitrzu. Proszę o podopowiedź,co powinnam zrobić.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie