Co oznacza długi brak miesiączki?

Witam, chciałbym się poradzić bo nie wiem co mam robić. Od końca stycznia nie mam miesiączki, wcześniej z tego co pamiętam trochę mi się opóźniala, robiłam kilka testów ciążowych ale wyszły negatywnie. Zauważyłam że ostatnio też brzybralam na wadze (dodam że ma dość duża nadwagę) ale nie zmieniłam ostatnio niczego więc nie powinnam przytyć a wręcz myślę że starałam się jeść trochę lepiej. Mam często bóle brzucha i jakieś dziwne skurcze trochę jakby takie jak przy miesiączkę.

Dzień dobry,

proszę się skontaktować z ginekologiem, który wykona odpowiednie badania i będzie udzielić odpowiedniej odpowiedzi.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga