Co oznacza długotrwałe krwawienie po odbyciu stosunku seksualnego?

Witam, ostatnią miesiączkę miałam 25.05-30.05, 1,2,3 czerwca uprawiałam seks z partnerem (bez zabezpieczenia, bez wytrysku, był tylko prejakulat) 06.06 zaczęła mi lecieć krew, obficie, bordowa skrzepy, trwało to trzy dni. Dzisiaj tj. 11.06 po podparciu zauważyłam lekko różową krew ale w dużej ilości. Czy to oznacza ciążę? Czy jakaś chorobę? Nie mam jak iść do ginekologa, dopiero za 1,5miesjaca będę miała jak

Lek. Michał Lenard

Objawy nie sugerują ciąży, w celu jej wykluczenia sugeruję wykonać test ciążowy, a w przypadku dodatniego wyniku badanie b-HCG z krwi. Jak tylko będzie Pani miała możliwość, warto będzie skonsultować problem z ginekologiem. Pozdrawiam!