Co oznacza długotrwały ból mięśni nóg?

Witam. od 10 miesięcy dokuczją mi nogi tzn. jakbym miał cały czas zakwasy, jakbym miał napięte mięśnie. Przeszło mi jak pojechałem na wakacje i jak dostałem rezonans głowy i wyszło ok (dlatego bardzo mnie to zastanawia) miałem przeprowadzone EMG i wyszła potężna tężyczka (utajona) test LTT na bolerioze pozytywny. Elisa, WB KKi ujemny. EMG w kierunku SLA: EMG nerw strzałkowego prawego, piszczelowego i łydkowego w normie. EMG piszczelowego przedniego lewego i miedzykostnego pierwszego nieliczne fascykulacje w spoczynku, zapis wysiłkowy pośredni, prawidłowe parametry PJR. EMG m. czworogłowego uda prawego stwierdza się dyskretne cechy reinerwacji. bez cech aktywnego odnerwienia ( cisza eletryczna w spoczynku, zapis wysiłkowy pośredni bogaty, wzrost srednego pola p PJR) Emg m. dwugłowy ramienia lewego prawidłowy. Czy to oznacza coś bardzo złego? Od roku wmawiam sobie i szukam cały czas jakies choroby. Czy mam sie czego naprawde bać? czy po prostu mam nerwicę i czas wziąć się za siebie? Bardzo proszę o odpowiedź. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Czarek.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana konsultacja neurologa i kierowanie się jego zaleceniami Ew konsultacja reumatologa