Co oznacza drętwienie dłoni i stóp?

Rano mam zdretwiałem zarówno dłonie jak i stopy - no może kilka cm. dłuzej (zarówno stopy jak i ręce).Po kilku ćwiczeniach , jeszcze w łózku wstaje opierając sie o fotel.Po minucie - dwóch wszystko wrca do normy?Bire lek:bunorfine 8mg, campral, baclofen. Do tego wypijam wieczorem 3 piwa.Czy to może byc przyczyną?Kregosłup raz na jakis czas lecze u masazysty i wtedy mnie nie boli (duzo siedze przy kompie)

Brakuje aktywnego, spokojnego odpoczynku, minimum kilkadziesiąt minut co drugi dzień np. spacer, ćwiczenia z obciążeniem własnego ciała. Alkohol w podanych ilościach zdecydowanie Panu nie służy, obciąża wątrobę i nerki - co daje opuchnięcie i poczucie zdrętwienia.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki