Co oznacza drętwienie przy prawostronnej skoliozie?

Dzień dobry . Od tygodnia mam dretwa nogę prawa polowe plecow i połowę brzucha drętwienie przechodzi już na lewą nogę. Przeszkadza mi to w chodzeniu jestem osobą młoda musiałam zrezygnować póki co z pracy. Miałam robione w szpitalu usg brzucha i badania krwi badał mnie też neurolog nic nie stwierdzili. Mialam też rtg kręgosłupa odcinka ledzwiowego wyszło skolioza prawostronna miałam również rezonans odcinka p iersiowego stwierdzili że wszystko ok. Boję się bo nadal nie wiem co mi dolega.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na dolegliwości związane z uciskiem na nerwy. Proponuje ponownie zgłosić się do lekarza neurologa