Co oznacza drętwienie rąk i kołatanie serca?

Wita,jestem Agnieszka i chcialabym sie zapytać czy mozliwe jest codzienne przerywanie serca z dretwieniem nog i rak..z powodu nerwicy? Mialam robione ekg w szoitalu wyszło zle a pozniej pobierali mi krew i wyszlo blad proby a lekarz mimo to nie powtorzyl ekg tylko przepisal hydrokortyzon..a serce kopie mnie a później zwalnia co chwile.prosze o podpowiedz.pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u lekarza pierwszego kontaktu i zapis ekg