Co oznacza drętwienie ręki i nogi przy nadciśnieniu?

Biorę leki na nadciśnienie od niedawna często dretwieje mi ręka i noga w tym samym momencie po tej samej stronie a ciśnienie w danym momencie wynosi ok 140/90( /-2).Czy to normalne i czy coś z tym robić? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie pilnie udać się do lekarza rodzinnego lub do lekarza sor/IP po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne