Co oznacza drętwienie ręki u mężczyzny?

Witam. Pytanie takie : Mój narzeczony od ponad miesiąca pracuje na budowie przenosi różne rzeczy które wymagają siły .Od pewnego czasu skarży się na ból bicepsa (mięśnia) ręki oraz drętwienie dłoni lewej ręki .Drętwienie zaczyna się od palców i idzie ku górze .Nie raz bywa tak że ten stan utrzymuje się kilka dni . Narzeczony nie miał urazu tej ręki .Gdy był niemowlęciem zdiagnozowali u niego "zwapnienie kości".Czy to może mieć związek z tym ?I nawrut tej choroby?

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na problemy z kręgosłupem szyjnym które ujawniają się podczas przeciążenia wykonujac prace fizyczna . Wskazana wizyta u lek rodzinnego aby po badaniu moc coś więcej powiedzieć i zdecydować o odpowiedniej diagnostyce