Co oznacza drętwienie skóry głowy po urazie?

Miesiac temu mialam uraz glowy.Szyte mialam czolo.Robiona byla tomografia komputerowa,wynik ok.Obecnie mam dretwienie skory glowy po tej stronie co mialam szyte czolo i wokol szycia jakby miejsce bylo po znieczuleniu takie dretwe.Czy to normalne?

Skóra okolicy czołowej jest bogato unerwiona. Drętwienia po uszkodzeniu skóry czoła występują często, mogą mieć związek uszkodzeniem nerwów i mięśni tej okolicy. W większości przypadków drętwienie ustępuje po kilku-kilkunastu tygodniach. Wszystko zależy od głębokości uszkodzenia tkanek oraz miejsca uszkodzenia. Proszę uzbroić się w cierpliwość. Jeśli objawy nie ustąpią lub będą narastać - wskazana wizyta u lekarza.