Co oznacza drganie oka?

Witam, od paru tygodni mam wrazenie drgajacego oka (nie powieki tylko oka w srodku), do tego lekkie pieczenie i suchosc oka. Od tygodnia pojawily sie tez bole glowy (okolice czola i gorna-przednia czesc). Czy to po prostu niedobor magnezu czy powinno mnie to martwic?

Dzień Dobry Pani,

Opisany przez Panią symptom "drgającego oka" może być przyczyną niedoboru magnezu.
Jednak wskazana byłaby (tylko) osobista konsultacja okulistyczna, celem rozwiania Pani wątpliwości.

Z przesłaniem dla pani tylko satysfakcjonującego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605