Co oznacza duszący kaszel i bóle pleców?

Przed dwoma miesiacami bylam przeziebiona mialam suchy duszacy kaszel i bol plecow robiono rtg pluc echo serca EKG holter w szpitalu morfologie z rozmazem tarczyce wszystko OK po spitometrii stwierdzili nadreaktywne oskrzela. Bol kregoslupa dalej jest do tego doszly dziwne tak jakby skurcze zoladka albo watroby w dolku piersiowym nie mam biegunki ani wymiotow zrobili usg brzucha watrobowe trzustkowe nerkowe badania OK. Bola plecy zebra mostek tak jakby drzenie czuje w mostku i ucisk.co to moze b

Lek. Tomasz Budlewski

Czy. Było wykonywane rtg kręgosłupa ? Aby moc sie wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami