Co oznacza duszący zapach, który się wydobywa z mojego organizmu?

Witam, moim problemem jest dziwne zachowanie ludzi w moim towarzystwie (kaszel, kichanie). Podejrzewam, że chodzi o jakiś duszący zapach, ale nie mam pojęcia skąd on się bierze. Problem ten jest na tyle uciążliwy, że odbiera mi przyjemność ze spotkań z ludźmi i chęci do życia. Nikt przecież nie chce przebywać z kimś od kogo śmierdzi.

Lek. Katarzyna Szymczak

Pytała pani kogoś czy czuć od pani jakieś dziwne zapachy? Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który oceni sytuację i zaleci odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam