Co oznacza duże przemęczenie nóg?

witam, Od dłuższego czasu czuje duże przemęczenie. W nocy często mam odrętwienie nóg, pulsacyjne drganie mięśni, mrowienie w nogach czasem w dolnej części pleców. Budzę się w nocy między 3-4 i nie mogę spać. Problemy ze snem mam od ponad roku. Nie mam siły na nic nawet na wyjścia ze znajomymi. Najchętniej zostawała bym w domu i z niego nie wychodziła, wcześniej tak nie miałam.

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam, wydaje sie, że Pani problem jest neurologiczny i może wynikać z uszkodzeń albo dysfunkcji kregosłupa.
Proszę sie udać do neurologa.
Pozdrawiam!