Co oznacza dyskomfort po stosunku?

Jakieś 5 lat mecze się z silnym dyskomfortem po stosunku (dodam że 6 lat temu urodziłam dziecko) . Mianowicie objawia się to tym że brzuch po stosunku przez kilka dni jest wzdjęty jak balon mam zaparcia , do tego silny ucisk na odcinek Ledzwiowy kręgosłupa . Podczas stosunku odczuwam ból tak jakby ściany jelit mi się przesuwaly . Dodam że byłam badania ginekologicznie kilkanaście razy ale lekarze nic nie widzę niepokojącego ??Co to może być ??? czy tak może objawiać się przepuklina ???

Dzień dobry!

Jeśli kolejni lekarze nie widzą żadnych przyczyn somatycznych, warto skonsultować się także z psychologiem/ seksuologiem.

Pozdrawiam!