Co oznacza dyskomfort pod żebrem?

Witam. Od kilku lat odczuwam dyskomfort w prawym boku pod żebrem. Ból jest niecharakterystyczny - rodzaj ucisku, przelewania, ciągnięcia w jednym miejscu pod prawym żebrem. Ból jest szczególnie dokuczliwy na czczo z rana lub gdy jestem nienajedzony. Nie mam zgagi, wypróżnienia są raczej regularne i na moje oko prawidłowe. Robiłem usg jamy brzusznej - wynik ok. Gastroskopia wykazała łagodny stan zapalny błony śluzowej żołądka i opuszki dwunastnicy. Badanie krwi wykazało brak hp. Próby wątrobowe i badania krwi ok. Jedynie poziom eozynofili lekko podwyższony. Proszę o poradę. Czy to może być jakiś pasożyt ? Badania na pasożyty - brak. Co robić dalej ??

Lek. Tomasz Budlewski

A jakieś inne objawy ? Być może warto jest wykonać badania w kierunku pasożytów