Co oznacza dyskomfort podczas wypróżniania?

Ponad miesiąc temu gdy się załatwiałam(2) zaczęło się plamienie(miałam krew na papierze) i od tamtej pory bolało mnie gdy się załatwiałam, niedawno zauważyłam,że wokół odbytu mam siną skórę i czuje uczucie ciepła. Nie czuje swędzenia. Czuje duży dyskomfort przy wypróżnianiu.

Lek. Michał Lenard

Pani objawy mogą wskazywać na chorobę odbytu np. guzki krwawnicze, lub szczelinę odbytu. Konieczna będzie wizyta u specjalisty, który Panią zbada i zdecyduje o leczeniu. Sugeruję wizytę u proktologa. Pozdrawiam!