Co oznacza dziwny impuls przy schylaniu lub skręcie głowy?

dzień dobry, Od jakiegoś czasu przy nawet lekkim skręcie czy schyleniu głowy przechodzi mi taki "impuls" , bezbolesny, do karku, dłoni etc kiedyś też tak miałam i przy okazji wizyty u neurologa zapytałam co to jest. Pani doktor wytłumaczyła co to i że to niegroźne. Niestety nie pamiętam co to było. Czy ktoś może mi wyjaśnić z czym się borykam?

Może mziany zwyrodnieniowe i ograniczenia zakresu ruchomości kręgosłupa ?
Ważna kompleksowa ocena neurologiczna; ocena stanu zdrowia, obciążeń, nastroju, snu; trybu życia, stresorów...
Część objawów może być związana z innymi niedoborami, wadą postawy etc Pozdrawiam i zapraszam