Co oznacza ectopia glandularis partim papillaris in statu inflammationis?

Witam, czy można prosić o przetłumaczenie wyniku z histopatologi po konizacji szyjki macicy ,,ectopia glandularis partim papillaris in statu inflammationis " i czy konizacja wystarczyła czy potrzebne jest dalsze leczenie ?

Lek. Tomasz Budlewski

Ektopia gruczołowa częściowo brodawkowata w stadium infekcji a jakie było wcześniejsze rozpoznanie tzw wskazanie do konizacji? Konieczna wizyta u ginekologa prowadzącego leczenie