Co oznacza EEG mojej córki?

Witam. Proszę o interpretację wyniku eeg mojej 5 letniej córki. Badanie wykonano w czuwaniu. Czynność podstawowa zachowana.W odprowadzeniachciemieniowo-potylicznych rejestruje się rytm 6-7 Hz o amplitudzie 80qV i serie niskonapięciowych fal beta.Rz obecna.Hw nie aktywują eeg.W Fs występują liczne fale wolne Hz o ampl.do 100uV. Moje pytanie dotyczy w szczególności ostatniego zdania? Zapis czuwania ze zmianami wolnymi w FS. Z góry dziękuję za odpowiedź. Kasia Ch.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna opinia lekarza specjalisty neurologa dziecięcego.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.