Co oznacza endometrium bez cech sekrecji?

Witam miałam silne krwawienie przez miesiąc i dostałam skierowanie do szpitala na tzw łyżeczkowanie, pobrano mi wyskrobiny dziś dostałam wyniki na których jest napisane. Wyskrobiny z kanału szyjki -prawidłowe endocervix. Wyskrobiny jamy macicy- endometrium bez cech sekrecji. Bardziej bym chciała wiedzieć o co chodzi w tym drugim. I kiedy powinnam dostać okres po zabiegu gdyż jestemiesiac i 3 dni po zabiegu a do teraz nie dostałam okresu. Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest dalsza diagnostyka hormonalna . Proszę koniecznie zgłosić SIe do lekarza ginekologa