Co oznacza Fragmenta deciduae cum inflammatione chronica partim acuta.villi placentae absunt?

Witam serdecznie mam31lat miesiac temu przeszłam zabieg łyżeczkowania w wyniku ciąży obumarłej w 13 tyg.mam córkę 6lat 1ciążę poronilam w 9 tyg szukam odp na to dlaczego tak sie stało tym razem moje badanie histopatologiczne to..fragmenta deciduae cum inflammatione chronica partim acuta.villi placentae absunt.dodam ze w ciazy czułam sie bardzo źle mialam wstretndo jedzenia non stop wymiotowalam,mialam tez infekcje grzybicza ciągle plamienia od żółtego po mocno pomarańczowy zadnych witamin prucz kwasu foliowego nie przepisano mi,cytomegalie i toxoplazmowe przechorowalam w pierwszej poronionej ciąży,przyjmuje euthyrix n25 na lekka niedoczynnosc tarczycy glowie sie co bylo przyczyna plod rozwijal sie do 12tyg i przestali bic serduszko jak dowiedzialam sie na wizycie.bardzo prosze mi pomoc czy moge spokojnie sie starać czy moze wykonac jakies badania z gory dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

sądze że warto jest oznaczyć poziom tsh a także udać się kontrolnie do ginekologa, opis wskazuje iż możliwą przyczyną poronienia była infekcja,ale też jest zaznaczona iż są obecne cechy przewlekłej infekcji.