Co oznacza fragmenta ovi, deciduae et endometrii hypersecretivi, suppuratio focalis?

Witam. Bardzo proszę o analizę badań histopatologicznych. Wynik następujący : Fragmenta ovi, deciduae et endometrii hypersecretivi. Suppuratio focalis. Dodam tylko że poronilam w 9 tygodniu i stwierdzono u mnie wirus Cmv. Czy powinnam się martwić?
Lek. Michał Lenard

Fragmenty jaja płodowego, doczesnej i błony śluzowej macicy w fazie wydzielniczej. Ognisko ropne. Wynik powinien ocenić ginekolog. Pozdrawiam!