Co oznacza gałąź przednia zstępująca drożna, w segm. 7 za odejściem DG1?

Witam serdecznie, Będę niezmiernie wdzięczny za wytłumaczenie mi zagrożenia jakie niesie opis po wykonaniu TK angiografii tętnic wieńcowych a mianowicie : gałąź przednia zstępująca drożna, w segm.7 za odejściem DG1 miękka blaszka o dł.8 mm powodująca co najmniej istotne zwężenie , pow.80% pow. przepływu. Czy to już mój koniec ?! z poważaniem - Janusz 68

Proszę z wynikiem zgłosić się do kardiologa prowadzącego Pana i kierującego diagnostyką.